O nas

urzadzenieFirma PROENERGIA s.c. funkcjonuje w branży energetycznej pod własną marką od 2004 roku. Teren naszej działalności to nie tylko Warszawa. Realizujemy zlecenia w całym kraju. Działając z pasją, zajmujemy się obsługą techniczną eventów zaś w szczególności profesjonalnym zasilaniem wszelkich imprez plenerowych (w tym dużych imprez sportowych), festynów, pikników, dożynek, dni miast, koncertów etc., polegającym na okablowaniu terenu oraz doprowadzeniu energii elektrycznej do miejsc jej odbioru. 

W ramach naszej działalności znajdują się:

  • wynajem wyciszonych agregatów prądotwórczych
  • obsługa techniczna imprez
  • wynajem infrastruktury energetycznej (rozdzielnie, okablowanie)
  • systemy zasilania tymczasowego
  • oświetlenie sceniczne (również inteligentne)
  • oświetlenie architektoniczne
  • projekty elektryczne i elektroenergetyczne
  • pomiary instalacji elektrycznych


Dbając o dobro i bezpieczeństwo klientów wszystkie stosowane przez nas komponenty zasilające posiadają odpowiednie certyfikaty oraz znaki bezpieczeństwa zgodne z wymogami i normami UE.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i opracowywanych dla niego zagadnień. Entuzjazm i zaangażowanie wyróżnia nas spośród innych firm z branży.

 

Zapraszamy do współpracy
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę

Zadzwoń  888-08-6666

 

Obsługa techniczna imprez

Warszawa jest miastem, które tętni życiem przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jeśli jesteś mieszkańcem stolicy, z pewnością już to zauważyłeś. Na intensywne życie naszego miasta składają się setki małych i dużych wydarzeń, które przyciągają do siebie ludzi. Być może nawet często z nich korzystasz.

Z pewnością pojawią się jednak okazje, kiedy to Ty zechcesz zorganizować wydarzenie, którego długo nie zapomną Twoi znajomi czy klienci. W zależności od charakteru spotkania, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy ważnych w takiej sytuacji. Pewnie będziesz potrzebować jakiejś kapeli, cateringu… Czy czegoś jeszcze? Może o czymś zapomniałeś? No właśnie! Czy pomyślałeś o tym, że konieczna jest też obsługa techniczna imprez? Przecież na Twojej imprezie nie może zabraknąć prądu. Goście nie będą się bawić bez dobrego nagłośnienia, czy z zimnym jedzeniem. Przecież nie chcesz, żeby przestój na parkiecie był tym, co zostanie w pamięci po takiej nocy. Na szczęście, fachowa obsługa imprezy zapobiegnie takim sytuacjom. Nawet najgorsza burza przejdzie niezauważona, a przyjęcie będzie przebiegać bez zakłóceń, dzięki alternatywnemu źródłu energii, które zapewni obsługa techniczna.

Będąc na jakimkolwiek koncercie czy innym evencie w Warszawie pewnie nie zastanawiałeś się nad tym, ale organizatorzy muszą pomyśleć o wszystkim, żeby zapewnić komfort uczestnikom. Wyobraź sobie popularny na świecie zespół podczas koncertu, gdy nagle na sali zaczyna panować cisza i ciemność. Niedopuszczalne, prawda? Dlatego właśnie, jeśli nie są w stanie zająć się wszystkim, wynajmują firmę, której specjalnością jest obsługa imprez. Oni z kolei zajmują się wszystkimi dalszymi czynnościami w zakresie rozwiązań energetycznych, które stosowane będą podczas wydarzenia.