O nas

PROENERGIA

Firma PROENERGIA s.c. funkcjonuje w branży energetycznej pod własną marką od 2004 roku. Teren naszej działalności to nie tylko Warszawa. Realizujemy zlecenia w całym kraju. Działając z pasją, zajmujemy się obsługą techniczną eventów zaś w szczególności profesjonalnym zasilaniem wszelkich imprez plenerowych (w tym dużych imprez sportowych), festynów, pikników, dożynek, dni miast, koncertów etc., polegającym na okablowaniu terenu oraz doprowadzeniu energii elektrycznej do miejsc jej odbioru.

usługi

W ramach naszej działalności znajdują się:

Wynajem wyciszonych agregatów prądotwórczych

Obsługa techniczna imprez

Wynajem infrastruktury energetycznej (rozdzielnie, okablowanie)

Systemy zasilania tymczasowego

Oświetlenie sceniczne (również inteligentne)

Oświetlenie architektoniczne

Projekty elektryczne i elektroenergetyczne

Pomiary instalacji elektrycznych

Dbając o dobro i bezpieczeństwo klientów wszystkie stosowane przez nas komponenty zasilające posiadają odpowiednie certyfikaty oraz znaki bezpieczeństwa zgodne z wymogami i normami UE.
Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i opracowywanych dla niego zagadnień. Entuzjazm i zaangażowanie wyróżnia nas spośród innych firm z branży.

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę

Obsługa techniczna imprez

Warszawa jest miastem, które tętni życiem przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jeśli jesteś mieszkańcem stolicy, z pewnością już to zauważyłeś. Na intensywne życie naszego miasta składają się setki małych i dużych wydarzeń, które przyciągają do siebie ludzi. Być może nawet często z nich korzystasz.
Z pewnością pojawią się jednak okazje, kiedy to Ty zechcesz zorganizować wydarzenie, którego długo nie zapomną Twoi znajomi czy klienci. W zależności od charakteru spotkania, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy ważnych w takiej sytuacji. Pewnie będziesz potrzebować jakiejś kapeli, cateringu… Czy czegoś jeszcze? Może o czymś zapomniałeś? No właśnie! Czy pomyślałeś o tym, że konieczna jest też obsługa techniczna imprez? Przecież na Twojej imprezie nie może zabraknąć prądu. Goście nie będą się bawić bez dobrego nagłośnienia, czy z zimnym jedzeniem. Przecież nie chcesz, żeby przestój na parkiecie był tym, co zostanie w pamięci po takiej nocy. Na szczęście, fachowa obsługa imprezy zapobiegnie takim sytuacjom. Nawet najgorsza burza przejdzie niezauważona, a przyjęcie będzie przebiegać bez zakłóceń, dzięki alternatywnemu źródłu energii, które zapewni obsługa techniczna.
Będąc na jakimkolwiek koncercie czy innym evencie w Warszawie pewnie nie zastanawiałeś się nad tym, ale organizatorzy muszą pomyśleć o wszystkim, żeby zapewnić komfort uczestnikom. Wyobraź sobie popularny na świecie zespół podczas koncertu, gdy nagle na sali zaczyna panować cisza i ciemność. Niedopuszczalne, prawda? Dlatego właśnie, jeśli nie są w stanie zająć się wszystkim, wynajmują firmę, której specjalnością jest obsługa imprez. Oni z kolei zajmują się wszystkimi dalszymi czynnościami w zakresie rozwiązań energetycznych, które stosowane będą podczas wydarzenia.